Nädal peale kapsasupidieeti! Kaal 71 kg- lt 61,6 kg- le!

Nädal peale kapsasupidieeti! Kaal 71 kg- lt 61,6 kg- le!

Автор: Lugeja Lugu 16.05.2016 в 10:09
Alustades supidieeti kaalusin ma 71 kg ja peale 7ndat päeva 64,6 kg. Kindlasti paljusid huvitab kuidas mul läinud on ning kas mu kaal on tagasi tulnud. Kallikesed, mu kaal on isegi langenud. Olen söönud hommikuti mingit putru, lõunaks olen teinud sama suppi või siis tükikene liha (kana, kala) ning salatit ja õhtuks olen söönud puuvilju ja juurvilju. Lõikan need tükkideks ning söön, kui istun telku ette.

Üllatus üllatus, nädalaga olen ma alla võtnud 3 kg ning kaal on praegu 61,6 kg. Tunne on lihtsalt nii hea. Ma isegi ei saa aru, miks ma küll nii hästi alla võtan. Kas see on sellest, et söön täpselt kindlatel kellaaegadel või sellest, et mu portsud on väiksed ja mul pole üldse kõht enam tühi. Ootan väga alati järgmist söömaaega :)

Ma olen tõesti nii õnnelik, et seda ei oska ma kuidagi sõnadesse panna. Mu tütar tegi ka supidieeti ning võttis ka 5 kg alla. Mu mõõdud on vähenenud. Ma olen silmnähtavalt alla võtnud. Ma soovitan kõigile seda kerget suppi süüa. Tõesti tehke see enda jaoks maitsvaks. Kasutage supi sees ainult häid ja kergeid juurvilju. Minu peas pole söögil enam see koht, mis oli vanasti. Ma olen täiesti jätnud enda menüüst välja tärkliselised toidud, samuti jahu tooted. Ma sõin varem ka leiba, aga kui Reilika ütles, et mine poodi ja vaata kõik pakid läbi, kus ei oleks sees nisujahu, samuti gluteeni, siis vist sellist enam polegi. Tegelikult mõned ikka on. Aga samuti saan ma soovituse järgi süüa kiudaineid pudrunäol.

Ma jalutan ka iga päev nüüd rahulikult. Lihtsalt imeline.
I PÄEV - KLIKI - SUPI RETSEPT

II PÄEV - KLIKI

III PÄEV - KLIKI

IV PÄEV - KLIKI

V - PÄEV - KLIKI

VI PÄEV - KLIKI