Üks halvimaid kogemusi arsti juures käimisel - RINNAKONTROLL

Postitas: Bia 03.02.2015 kell 00:00

Ma lihtsalt pean sellest siin kirjutama ja välja elama. Kirjutasin isegi teistesse foorumitesse samuti.
Läksin siis täna arstile, et lasta kontrollida enda rindu, et kas ikka kõik korras. Esiteks ma pole elusees Tallinnas arsti juures käinud ja aeg sai pandud juba kuu tagasi. Tegemist siis Põhja Regionaalhaiglaga ning läksin korraga onkoloogi juurde, et lasta ultraheli teha, kuna rinnas oli pikemat aega valud.
I ma otsisin seda kohta nagu segane Sütiste tee 19, seal on neid haiglaid ja vastuvõtte mitmeid ja leia siis see õige maja. Jõudsin lõpuks siis kiirabihaiglasse ja sealt öeldi, et pean ümber nurga kõndima. NII! Tehtud. Jõudsin registratuuri. Seal oli kõik väga viisakas ja tore inimene. Pidin andma oma ülariided ära ning ootasin, kuniks siis minu kord tuleb anda oma asjad ära ja riidehoius naine ütles, et kas ise ei saa minu juurde kõndida, et asju ära anda vä??? Mul oli nii, et mis asja! Olin litsalt hämmingus ja mõtlesin, et vahet pole siis. Kõndisin mööda seda sinka vonka koridori mööda, kust lõpuks leidsin õige koha, pidin siis ootama seal järjekorras ja õde tuleb minu arsti kabinetist välja ja küsib, kes on siia arsti juurde, tõstsin käe, siis küsib, et mis kellaks.. ütlesin, et kell 10:40... Teine naine oli 13:00. Õde siis võttis ennem vanema proua eeldades, et ma noor, küll ma jõuan oodata. Ta oli küll minust vanem kuid siiski. Ma olin oodanud üle tunni aja ja kell oli 12:11, kui mind sisse kutsuti.
Hakkasin siis rääkima, mis ma tunnen, arst ütleb mulle, et ta ei kuule.... Räägin siis veel edasi ja pillub ainult solvanguid, kuidagi nähvab. Olen ise veits tõbine ning ütleb mulle, et olete haige jah. Ütlesin, et jah. Nu jah, Teie pärast me siin haiged oleme. Ise olin juba kõigest sellest nii shokis, et ei viitsinud enam välja teha. Mind vihastas ka jubedalt see, et mul pole elusees päevadega kuidagi rinnad valutanud ega midagi. Tema raidus mulle ainult, et mul päevade pärast jne jne... ja soovitas mul mingeid looduslikke tablette võtma hakata ja kuid. Nüüd ma saan aru küll, miks mind tema juurde saadeti ja sain nii kiiresti aja. Sest usun, et Tallinna inimesed teavad, et tema juurde ei maksa minna, tõeline ninatark mitte mingi arst. Ma lähen arsti juurde probleemiga, mitte, et keegi peab mulle meeletult moraali ei tea veel mille eest. Nüüd ma tean, kui mul mingi mure, siis ma ennem nälgin nädal aega, et minna erakliinikusse, mitte kuskile tasuta arsti juurde ja mis kasu on sellest haigekassast üldse... Maksad makse, aga vastu ei saa mitte midagi!!!!! Eks ootab ära selle ultraheli vastuse ja ongi kõik!

1 | 0 | Vasta | Vasta privaatselt | Teata ebasobivast kommentaarist

Selleks, et vastata peate end sisse logima!

Sisene Facebooki kaudu

Registreeru