Vastavalt tähtkujule, milline on Sinu VALENTINIPÄEV 14. VEEBRUAR

Vastavalt tähtkujule, milline on Sinu VALENTINIPÄEV 14. VEEBRUAR

Autor: Reilika Nestor 01.04.2016 kell 00:41


Tähetarkade arvamus sellekohta, milline võiks olla Valentinipäev tähemärkidel.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Tuntud kui tööka ja sihikindla inimesena, kes saavutavad lõppude lõpuks oma eesmärgi. Isegi kui neil ei ole kohtingut Valentinipäeval, siis nad ikkagi saavutavad selle varem või hiljem. Nad on ka mõneti pessimistlikud enda võimete ja saavutuste suhtes. Seetõttu nad arvavad, et nad veedavad Valentinipäeva üksinda, julgemata küsida oma kaaslaselt, kas ta soovib temaga õhtustada.

Märksõnaks - Ära alahinda ennast ning julge küsida!


Veevalaja (20. jaanuar - 18 veebruar)
Neile meeldib motiveerida ja juhtida inimesi. Ei imestaks, kui nad korraldavad sõpraderingis istumise või väikese peo. Nad on väga loomingulised inimesed. Nad võtavad riske organiseerimisel ning näitavad milline võiks olla nende arvates üks Valentinipäev.
Millega nad võivad Valentinipäeva ära rikkuda on just nende emotsioonitu olemus. Nad on kehvad tunnete ja emotsioonide väljanäitajad, mis võib kahjuks mõndade tujud rikkuda. Eriti just nende, kellega on Veevalaja suhtes.

Märksõna - Näita välja rohkem enda tundeid ja emotsioone!


Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kaladele ei meeldi olla üksi ning veeta ka Valentinipäeva üksinda. Neile meeldib seltskond ja alati peab ümberringi käima mingi sumin. Neile meeldib alati teha midagi uut ja huvitavat ja pole üldse ime, kui nad pakuvad kallimale või sõpradele välja, teha midagi huvitavat ja ekstreemset.
Nad võtavad seda päeva tõsiselt ning teevad seda nii oma kallimale kui ka sõpradele.

Märksõna - Pühendu ja mõtle asjad läbi!


Jäär (20. märts - 19. aprill)

Jääradele pole vaja mingeid tähtpäevi või sündmuseid selleks, et näidata oma kallimale, kui väga ta teda armastab ja vajab. Tema jaoks on taolised tähtpäevad ületähtsustatud, kuna ta armastab oma kallimale või sõpradele näidata ka tavapäevadel või ükskõik mis päeval, kui väga ta neid hindab ning vajab ja armastab. Muidugi ta teeb kõik endast oleneva, et oma kallimat üllatada ja näidata kui väga ta teda armastab. Talle meeldib teha suursuguseid kingitusi.

Märksõna - Väikesed kingid on ka armsad!


Sõnn (20. aprill - 20 mai)

Sõnnile on tähtsad materiaalsed väärtused ning ta teeb palju kingitusi ja need võivad olla üsna kallid. Nad eeldavad ja ootavad, et neile vastataks samaga. Sõnnid on õrnad, hoolivad, rahumeelsed ja nad soovivad seda päeva tähistada ülimalt romantiliselt ning ootavad ka kiitusi.
Kui oled saanud Sõnnilt tervituse või soovi, siis kindlasti saada vastu. Ta võib solvuda.

Märksõna - Ära keera üle võlli!


Kaksikud (21. mai - 20. juuni)
Kaksikud elavad lausa kaksikelu. Nad ei suuda ära otsustada, milline võiks olla nende päev. Kas niimoodi või naamoodi. Nende jaoks Valentinipäev on tavaline päev ja nad ei pööra sellele suuremat tähelepanu. Kuigi nad ootavad vastu küll, et neid pandaks tähele ning nende eest hoolitsetaks. Kui nad teevad kingituse, siis see on kallis ja hinnaline või suure tähendusega.

Märksõna - Teed, saad vastu!


Vähk (21. juuni - 22. juuli)
Vähile meeldib tunda ennast kaitstuna ning hoolitsetuna. Neile meeldiks veeta Valnetinipäev, kellegagi, kelle vastu on neil sügavad tunded, muidu on nad õnnetud. Väga paljud vähid veedavad oma Valentinipäeva üksinda, kuna nad on suhteliselt üksikud inimesed, samuti nad ei lähe küsima, ega ka ütlema kellelegi, et nad tahaks temaga aega koos veeta.

Märksõna - Räägi - keegi pole selgeltnägija, et aru saada, mis või kes sulle tegelikult meeldib!


Lõvi (23. juuli - 22. august)
Vahet pole, kas Lõvi on vallaline või on ta suhtes, tema päev on täiuslik. Ta teeb selle päeva täiuslikuks kõigile neile, kes temaga seda päeva koos tähistavad. Ta saadab kaarte, ta saadab lilli, ta peab kõiki meeles. Ta naudib seda päeva täiel rinnal ning teeb ka selle päeva meeldivaks oma kallima, sõprade ning pere jaoks.

Märksõna - Vaata, et sa sellel päeva atakki ei saa, sest sa oled nii aktsioonis!


Neitsi (24. august - 22. september)
Kui sa suudad tungida läbi Neitsi kaitsekilpide ja mitmete muude kihtide, siis võid isegi märgata, et Neitsil on ka süda sees ja ta tahab head. Ta isegi oskab olla armas. Nad muidugi tähistavad seda päeva võimalikult otstarbekalt ning plaanipäraselt. Sellele, kellest on kasu tuleb kink, kellest nii väga ei ole, vaid tervitus. Materialistlikud! Teine äärmus on see, et nad ootavad meeletuid kiitusi ja võivad liialt kulutada ning priisata, et näidata nad on teistest üle.

Märksõna - Armasta ja sind armastatakse!


Kaalud (23. september - 22. oktoober)
Kaalud jätavad kõik viimasele minutile või siis neil on mitu plaani ja viimaks otsustavad selle õige plaani kasuks, mida teha oma kallima või sõpradega Valentinipäeval. Neil on aega küll. Kui neil ei ole kaaslast, siis nad võivad ärgata ja otsida kaaslase sotsiaalmeediast, et õhtut mitte üksi veeta.
Neile meeldib töötada ja pane ka imestama, et nad töötavad sel päeval viimase minutini ning rapsivad ruttu ruttu midagi kokku.

Märksõna - Pea see päev meeles, et sa jõuaks oma plaanid tehtud.


Skorpion (23. oktoober - 21. november)
Skorpionid on sotsiaalsed inimesed ja see on ilmselgelt väga väe tõenäoline, et nad veedavad seda päeva üksi. Neil on samuti palju austajaid ja sõpru, kes nendega tahavad aega koos veeta. Neile meeldib samuti kingitusi saada, aga skorpionitele meeldivad siirad ja armsad meelitused ning sügavalt hingest armsad sõnad.
Skorpionid on kõige kirglikum tähemärk. Nad teevad oma kallima jaoks selle päeva kindlasti vastupandamatuks ja on igati läbi mõeldud! See päev saab olema kallimate jaoks väga romantiline, kirglik ja täis armastust.

Märksõna - Ära oma meeletu kire ja seksikusega kõiki ära lämmata!


Ambur (22. november - 21 detsember)
Amburid on tasakaalukad, positiivsed ja suure südamega inimesed. Neile meeldib näidata oma perele, kallimale ja sõpradele, mida nad tema jaoks tähendavad. Seda nii kingituste, sõnade, kaartide, sõnumite, meilidega.
Nad ei veeda seda päeva kindlasti üksinda, nad on selleks liiga seltskondlikud. Amburile meeldivad kingitused, kallid kingitused. Neile väga meeldib kui neid meeles peetakse ning eriti üllatussõnumid kelleltki, kellest pole ammu midagi kuulnud. Neil tuleb see päev hästi välja! Täpselt nii nagu see peaks olema.

Märksõna - Ära ole liiga enesekindel!