Väldi pakiteesid! Miks?

Väldi pakiteesid! Miks?

Autor: Reilika Nestor 06.12.2015 kell 19:51

Tee on jook, mida võiks juua iga päev. Tee on tervislik. Õigetest koostisosadest ja õigesti tehtud tees peitud tervis ja elujõud. Ravimteedel on äärmiselt suur tähtsus ning võime.

Tee valik on täna väga mitmekesine. Vastavalt maitsele ja soovile, vastavalt probleemile, enesetundele. Väga paljud teed kahjuks pole enam nii tervislikud nagu vanasti. Sisaldades parkaineid, toksiine, tehislikke maitseaineid, värvaineid, koostisosi.

Kas sa teadsid ka seda, et teed, mis pakendatakse ei pesta, ega puhastata ennem pakendamist ning kuivatatakse nii nagu nad istandustest korjatakse. Teede istandustes pritsitakse taimi erinate väetiste, kahjuritõrjetega jne. Mis teeb tee toksiliseks ja võiks isegi öelda mürgiseks. Kahjuks pakiteed ei ole need teed, mida peaks inimene jooma. Neis pole mitte midagi kasulikku, pigem kahjustab tervist. Maitset antakse maitseainete ja tugevdajatega, samuti värvus värvainetega. Tervislikkusest on asi väga kaugel.

Lisaks sellele, on teekotikesed mürgised. Kui me valame kuuma veel teekotikesele, eraldub seal inimesele kahjulikke aineid. Nimelt on need kotikesed tehtud sünteetilisest materjalist, mis ei sula kuuma käes. Praegu on olemas isegi plastiku, nailoni, viskoosi sisaldusega teekotikesed.

Vali alati orgaaniline ja naturaalne tee, mis on apteekides ja mõnedes toidupoodides müügil. Väldi pakiteesid.