Millised tähtkujud sobivad kõige enam ja millised mitte? Kes lahutavad kõige enam?

Millised tähtkujud sobivad kõige enam ja millised mitte? Kes lahutavad kõige enam?

Autor: Reilika Nestor 13.04.2016 kell 00:42

Maailma on üha enam muutumas keerulisemaks seoses tehnoloogia arenguga. See omakorda külvab stressi ja segadust mistõttu on suhtlemine ja sobivus inimesed vahel muutumas eluliselt tähtsaks.

Mõned sotsioloogid ütlevad, et võtmesõnaks suhetes on "vastastikune sõltuvus"  ja mitte "sõltumatus". Kuigi arutelu viib sageli mõtteni, et mis on määratud see ka juhtub. Mõnedele meist meeldib mõelda, et meil on vaba valik meie igapäevaste toimetuste üle, seda eelkõige südame ja abielu küsimustes.

Erinevatel tähemärkidel on teatud isiksuseomadused ja füsioloogilised funktsioonid mis sobivad kokku teiste tähemärkidega. On läbiviidud mõned uuringud ja oleme kindlad, et lugejad tahaks kindlasti teada neid huvitavaid tulemusi.
Astroloogid väidavad, et kasutavad sobivuse ennustamiseks kahte peamist iseloomu joont - ekstravertsus / introvertsus ja emotsionaalsus / stabiilsus.

Küsimustikuga testiti 2324 inimest ning tulemused olid hämmastavad kuna omadusi ekstravertsus / introvertsus olid täpselt vastavuses astroloogide ennustustega.

Skorpionist naised lahutavad sagedamini kui need, kes on sündinud mõnes muus tähemärgis. See läheb kokku ka astroloogilisega iseloomustusega, sest Skorpionid on agressiivsed, kirglikud, mässumeelsed, neil on kalduvus armukadeduseks, nad on pika vihaga ja on nendega on üldisel raske elada. Kaljukitse või Veevalaja mehed kaldusid abielluma Kaalude või Skorpioni naistega. Tähemärke liigitatakse omakora elementide kaupa: tule märgid - Jäär, Lõvi, Ambur, vee märgid - Vähk, Skorpion, Kalad, õhu märgid - Veevalaja, Kaalud, Kaksikud ja maa märgid - Sõnn, Neitsi ja Kaljukits. Mitmete abielu vaatlused näitavad, et kõigest 13 kombinatsiooni kõikidest 144-st võimalikust paarist, viis ülde abieluni. Võrreldes statistiliselt astroloogilise elementide põhimõtet, leiti, et 12-13 paari, kes abielluvad kõige sagedamini kuuluvad samasse element. Juhus, et element ei mängiks selles osas rolli, oli väiksem kui 1:7700000.

Instituut Fur Demoskopie Allenbach, Saksamaal teostas uuringu, et vaadelda nähtust mille kohaselt vastastikune meeldivus on seotud tähtkujudega. Märgati, et abiellumist teatud tähemärkide vahel esines tunduvalt rohkem, et seda võiks lihtsalt juhuseks pidada. Samas näitas ka uurimine, et ka lahutuste arv oli ebatavaliselt kõrged teatud märkide vahel.
Nimekirja mis koosnes 109030 mehest ja naisest. Igaühte, oma tähemärgist vaadeldi ja leiti, et 931 abielu Jäärast meestest ja Lõvist naiste vahel lõppes lahutusega (mis on oodatust oluliselt suurem).

Samuti leiti, et tähtkujude kombinatsioonid, kes abiellusid sagedamini kui oleks oodanud, lahutasid ka keskmisest rohkem. Kaljukitsest meestel ja Kaladest naistel olid eriti püsivaid suhted. Kaheksa aasta pikkuse jälgimise tulemus näitas lahutus teguriks 0,279, mis oli tunduvalt väiksem kui üldine lahutust tegur 0,304. Järgmised liitude lahutustegur oli tunduvalt alla keskmise: Jäär-Jäär, Kaksikud-Sõnn, Sõnn-Vähk, Kaljukits-Kalad, Kalad-Skorpion. Lahutuste arv oli tunduvalt üle keskmise järgmistel tähemärkide liitudel: Jäär-Lõvi, Kaksikud-Kaljukits, Kaalud-Jäär, Skorpion-Kaksikud, Ambur-Kaksikud.

Seega on selge, et tähemärgid mängivad vähemal või suuremal määral rolli enne lahutuses kui abielus, sest abielus inimesed on ajendatud pigem tunnetest nagu seksuaaliha, kodusoojus ning lahutuse põhjuseks oli see, et neid tundeid väljendab tavaliselt ainult üks partner. Kaksikust naised lahutasid kõige suurema tõenäosusega, sest neid võis leida kolmes 25-st kombinatsioonist mis kõige tõenäolisemalt lahutasid. See võib olla seotus astroloogilise mõtteteraga, et kaksikud on üldiselt rahutud ning otsivad alati muutusi. Samuti selgus, et Vähk, Lõvi ja Skorpion meestest näitas üle keskmise kalduvust abielluda. Samas eriti märkimisväärne arv Sõnnide, Kaalude ja Amburite naisi pidas abiellumist erakordselt vastumeelseks. Väga suur hulk Skorpioni ja Amburi mehed olid vallalised ning samuti väga oluline arv Kaljukitsest naisi. Kalad mehed olid väga huvitatud abielust ja seega polnud nad vallaliste seas eriti esindatud.