TRIINU PAASTU II PÄEV !!!

TRIINU PAASTU II PÄEV !!!

Autor: Reilika Nestor 25.03.2016 kell 00:01

Enesetunne on lihtsalt super. Trennid tehtud, ujumas ja saunas käidud. Nüüd tulin tuppa, et natukene kirjutada, kuidas ma ennast tunnen.

Öö möödus suurepäraselt. Õhtul tuli korraks isu peale, aga nõustaja ütles, et kui isutab, siis teile igale ühele on antud topsike meega. Võtke esialgu üks väike teelusikatäis keele alla ja jooge sooja teed peale. Jõingi kummeliteed, sest see pidi rahustama ja tõesti aitas ka see mesi. Olin sellest päevast päris väsinud. Öösel ärkasin korraks üles ja tundsin, et kõht on kuidagi tühi. Kusjuures siiamaani olen käinud tualetis, sest kõht on ikka lahti. Aga see pidigi normaalne olema, sest vedelik, mida jood puhastab veel organismi tänu mõrusoolale. Jube kerge on olla. Ja muideks minu kaal on praegu 55,4 kg.

Ennem kui väljas jalutamas käisin oli küll tunne, et jookseks sinna ja jookseks tänna. Meeletu energia, lihtsalt uskumatu on olla. Absoluutselt mingitki väsimust ega ka söögiisu. Pigem on meeleolu üleval järgmise päeva ees :)

Kirjutan õhtul ennem magamaminekut samuti teile, kuidas ennast õhtul tunnen. Praegu aga teen kerge uinaku :)


Päeva II pool ja õhtu :)


Oeh, ma olen nii väsinud sellest päevast. Ujumine, saun, jooga, jalutamine, lugemine, massaažid! Tohutult lõõgastav. Ütlen ausalt, et võhm on ikka väljas küll :) Aga pea õrnalt valutab ning kohe võtan oma lusikatäis mett ning joon ühe rahustava kummelitee ära ja lähen magama.

Enesetundest siis niipalju, et tunne on hea ja usun, et pean ikkagi selle nädala vastu ehk siis 5 päeva. Öeldakse, et kõige raskem on kolmas päev, eks see näha ole :) Homme mind ootabki ees see KOLMAS PÄEV!

Seniks olge kallid ja homme jälle :)

Triinu