Triinu paastu 5 päev ! VIIMANE PÄEV

Triinu paastu 5 päev ! VIIMANE PÄEV

Autor: Reilika Nestor 25.03.2016 kell 00:04

ALUSTASIN selliste näitajatega!
Pikkus 160 cm
Kaal 57 kg
Rinnaümbermõõt 92
Rinnaümbermõõt alt 77
Vöö 80
Puus 91
Kintsu ümbermõõt 54

TÄNA 5 PÄEVA PAASTU
Pikkus 160 cm
Kaal 54,3 kg KOKKU KAALUKAOTUS 2,700 KG
Rinnaümbermõõt 89 KOKKU VÄHENES 3 CM
Rinnaümbermõõt alt 77 EI VÄHENENUD ÜLDSE
Vöö 69 KOKKU VÄHENES 11 CM
Puus 89 KOKKU VÄHENES 3 CM
Kintsu ümbermõõt 51 KOKKU VÄHENES 3 CM

Ma olen ülimalt rahul ning õnnelik selle tulemusega. Ma olen saanud lahti sellest nõmedast rasvasest kõhust. See oli lihtsalt õune. Ma tegin kõik need päevad joogat, ujusin, käisin saunas, jalutamas. Tunne on lihtsalt suurepärane. Ma ei jõua ära korrata milline on teotahe. Selline energia, et ei oska kohe millegagi peale hakata.

Ees on taastumine ja sellest ma räägin samuti iga päev, niikaua kui ma siis taastun :) siin on ka omad reeglid ning toidud, mida tohib süüa ja mida mitte.

Olen väga tänulik sellele hotellile ja Feminile, et nad andsid mulle selle võimaluse ning ma võin öelda julgelt, kel vähegi tervis kannatab ja on natukenegi tahtejõudu, siis nende toetusega saab igaüks hakkama.

Ma kujutan juba ette, mis reaktsioon on mu mehel kui ka lastel :) Ma olen siiralt nii õnnelik ja rahul, et puuduvad sõnad selle tunde kirjeldamiseks. Nüüd saan alustada ilusti ja hästi tervisliku toitumisega. Olen rahul selle kaaluga ja nende mõõtudega. Ma pean kindlasti edasi treenima, sest kehal nahk on ikkagi lõtv, aga seda saab kõik treeninguga korrigeerida.

TÄNAN TEID :)

Triinu