TRIINU PAASTU 3 PÄEV !!!

TRIINU PAASTU 3 PÄEV !!!

Autor: Reilika Nestor 25.03.2016 kell 00:02

No nii, täna ma tunnen küll, et kõht on tühi ja joon palju vett. Enesetunne pole küll kuidagi halb. Energiat on palju ja mis mulle eriti meeldib on see, et minu mõistus ja mees on nii teravad, et mõte liigub igas suunas :) Väga hea meel on selleüle, et mul on tagasi tulnud meeletu töötahe. Tahaks juba nii tööle minna ja teha igasuguseid asju. Mõtlen kodupeale, mida kõike ma seal ära ei teeks praegu. Teeks suurpuhastuse... triigiks, peseks, küüriks jne jne jne. Parandaks kõik asjad ära, mis katki või pooleli. Sest see on ainult jäänud viitsimise taha. Igatsen juba meeletult kodus majandamise järgi ja tööl uute ideede teostamise järgi :)
Praegu panengi igasugu mõtteid kirja, mis kõik meeles mõlguvad.
Süda pole kuidagi paha, pole nõrkust ega midagi. Pigem on meeletu teotahe. Isutab natukene, kuid nõustaja ütles, et ära võta veel mett, ennem kui tõesti tunned, et enam ei saa, sest selle väikese meepotikesega peab terve päeva läbi ajama ja õhtul võib hullem söögiisu tulla. Mine parem uju natukene või saunata õrnalt ja kindlasti hoia ennast igati külmetuse eest. Ole soojas.

Mõnus on olla ja ülimalt kerge on olla.

ALUSTASIN selliste näitajatega!
Pikkus 160 cm
Kaal 57 kg
Rinnaümbermõõt 92
Rinnaümbermõõt alt 77
Vöö 80
Puus 91
Kintsu ümbermõõt 54

TÄNA 3 PÄEVA PAASTU
Pikkus 160 cm
Kaal 55,1 kg
Rinnaümbermõõt 92
Rinnaümbermõõt alt 77
Vöö 73
Puus 91
Kintsu ümbermõõt 53Kirjutan Teile õhtul uuesti :) Seniks ilusat päeva :)

NENDE VIDEODE JÄRGI TEEN JOOGAT KLIKI!!!


Õhtune trenn tehtud, samuti - ujumine, saun, jooga, jalutamine... Olen raamatut lugenud, maganud. Toiduisu pole. Pea ei valuta. Joon ainult teed ja joon vett :) Nüüd lähen kohe kohe tuttu, et oodata rõõmuga neljandat päeva :)