Tatrapudrudieedi 2 päev!

Tatrapudrudieedi 2 päev!

Autor: Reilika Nestor 05.05.2016 kell 10:25II PÄEVA HOMMIKUL! Kaalusin ma 79,6 kg.

Ma söön hommikul tatraputru, mis on tehtud 25 g tatra kuivainest. Kõigepealt lasen keema vee, siis lisan tatart. Lasen keeda natukene. Siis lisan soola ning 1 tl mee. Värviks panen õrnalt piima.

Lõunaks söön samamoodi ning õhtuks ka.

Joon teed 1 tl meega vahepalaks. Püüan olla ikka 4-6 tundi söömata, ennem kui söön lõunat. Aga kui ikka kõht on väga tühi, siis teen putru. Praegu olen püüdnud süüa ikka kindlatel kellaaegadel ning 3 korda, kuid sõin ikkagi ühe korra juurde, kuna kõht läks tühjaks.

Täna hommikul ärkasin kell 5 üles, kuna nägin unes, et mul on kaal alanenud. Olin elevil. Läksingi kaalule ning siit näete tulemust.
Täna hommikul oli õrn nõrkus peal, aga ma söön kohe, kuna tatar on süsivesikute ning valgurikas ning sellest saan kohe energiat. Pole harjunud, et ei saa näksida ja süüa niipalju kui olen lihtsalt harjunud. Aga ma pean sellest kõigest kinni ning tulemust näete isegi. Ma tunnen ennast tegelikult väga hästi. Ja soovitan proovida.

Nagu Reilika ütles ja korrutas, nälga ei tohi tunda, peapööritust ega peavalu. Eesmärk pole nälgida, vaid süües regulaarselt ning kindlaid koguseid kaalust alla võtta.

Joon veel vett koos tee ja kohviga kokku 1,2 L päevas.

Alustades olin 81,1 kg ja täna Teise päeva hommikul olen 79,6 kg. Ehk siis kahe päevaga 1,5 kg. Pole ju üldse paha.


Tatrapudrudieedi I PÄEV! - KLIKIPS! Tatra kasulikkus

Tatar sisaldab palju organismile kergesti omastatavaid valke 100g kohta 12,6 g. Tatravalgud on kõrge kvaliteediga, sisaldades kõiki kaheksat asendamatut aminohapet. Seega sobib tatar ideaalselt taimetoitlastele. Rasvu on vähe 3,1 g, süsivesikuid 70,6 g 100 g kohta. Energiat annab tatar 319 kcal/100 g kohta.

Tatar sisaldab antioksüdante, mis aitavad vedeldala verd ja kaitsevad lipoproteiine oksüdatsiooni eest. Tatra söömine aitab langetada kolesteroolitaset veres ja hoiab vererõhu normaalsena.

Tatar kiirendab ainevahetust ning seedimist. Aitab väljutada jääkaineid ning rasvu.