Supidieedi 7 päev! 71 kg-lt 64,6 kg -ni!

Supidieedi 7 päev! 71 kg-lt 64,6 kg -ni! (2)

Autor: Reilika Nestor 04.05.2016 kell 20:34

Ma ütlen, et üle pika pika aja ma tunnen ennast nii hästi. Ma olen söönud kolm korda päevas ainult oma suppi. 7-8:00, lõunasöök 13:00 ning õhtusöök 19:00-20:00. Ei kujuta kohe ettegi, kuidas ma edasi toituma hakkan, sest ma olen nii ära harjunud selle supiga. Lihtne, ei pea mõtlema, mis homme süüa. Ma usun, et söön ikka kergeid asju edasi. Puuvilju, juurvilju, natukene liha, kala, kana. Aga mulle väga sobib just see kellaaegadel söömine. Usun, et selles ka väga suur iva peitub. Regulaarne toitumine. Mul pole üldse magusaisu ega ka lihaisu. Vedelikku tarbin kuskil 1,2 L päevas, koos siis tee, supi, kohviga kokku.

Ma siiralt tänan, et olen saanud Teiega seda kõike jagada ning annan Teile ka teada, kuidas on nädal pärast supidieeti ning kas kaal on tagasi tulnud.

Ütlen veel, et nii kerge ja hea on olla. Teised isegi märkavad, et olen kaalust alla võtnud. Riided istuvad nii hästi seljas, ei pigista kuskilt. Ei saa öelda, et pean nüüd väiksemaid riideid ostma minema, kuid samas ei ole enam kuskil voldikesi. Minu tütar sai minust nii palju inspiratsiooni, et alustas isegi supidieediga.

Mina küll soovitan, kui minu vanune 50+ saab sellise kaalukaotuse, siis no ma usun, et nooremate peal toimib see veel paremini. Teadagi ju, et mida vanem oled, seda raskem on kaalust alla võtta. Ütlen veel seda, et mul pole mitte kunagi nii hea seedimine olnud.

Tänan Tänan Tänan

Parimatega,

Helgi

I PÄEV - KLIKI

II PÄEV - KLIKI

III PÄEV - KLIKI

IV PÄEV - KLIKI

V - PÄEV - KLIKI

VI PÄEV - KLIKI

 

 

Kommentaaride järjekord: Vanemad | Uuemad | Parimad