Supidieedi 6 PÄEV!

Supidieedi 6 PÄEV!

Autor: Reilika Nestor 03.05.2016 kell 08:26Tunne on lihtsalt fantastiline, ma olen nii hästi kaalust alla võtnud. Ükski dieet, mida ma proovinud olen ei mõju nii nagu supidieet. Ma olen nii õnnelik ja reibas ja muudkui tunnen, kuidas ikka rohkem veel enda eest hoolitseda jne.

Ma ütlen ausalt, et mul pole siiamaani mingit lihaisu, ei ole ka magusaisu. Söön ainult seda väga head maitsvat suppi.

Seedimine on nii hea.

Homme on siis viimane päev. Ma ei oskagi nüüd kuidagi midagi süüa. Selles supis oli kõike, mis vaja. Võibolla teen mingit muud suppi või siis söön puuvilju lihtsalt juurde. Hommikuti teen putru.

Nagu ma juba Reilikaga rääkisin. Pole mul vaja süüa liha rohkem kui 110 g päevas. Sellest täiesti piisaks ning kui ma hommikul putru söön 25 g tatrast või kaerahelbest on see väga hea. Ma ei taha seda kaotatud kuidagi tagasi enam saada.

Kindlasti ma kirjutan Teile, kuidas on mul nädal peale supidieeti ka läinud. Kuidas toitunud ning ka kaal on veel alanenud või hoopis juurde tulnud.

Kaalust siis niipalju, et kaalusin 71 kg, kuid täna hommikul kaalusin 65 kg. Jalutan samuti iga päev mõnusalt. Asjatan aias. Tohutu energia on.

Söön ikka nii, hommikul, lõuna ajal 13:00 ja sõin siis õhtust kell 19:00. Isu pole üldse, kuid Reilika ütles, et ei tohi nälgida. See lööb kõik rivist välja. Õige on ilusti süüa.

I PÄEV - KLIKI

II PÄEV - KLIKI

III PÄEV - KLIKI

IV PÄEV - KLIKI

V - PÄEV - KLIKI

VI PÄEV - KLIKI

 VII PÄEV - KLIKI