Supidieedi 4 PÄEV!

Supidieedi 4 PÄEV!

Autor: Reilika Nestor 01.05.2016 kell 10:32Enesetunne on üli hea. Hommikul tõusin üles sõin suppi. Vaid 1 kausitäie. Eile polnud üldse isu millegi muu järgi. Kõik grillisid magusat oli kõigil kaasa võetud. Mina aga ei tahtnud midagi. Ma ei saa sellest aru. Et ma olen suur magusasõber, aga magusaisu enam pole. Ma ei oska teiste kohta rääkida, aga tõesti katsetan seda ju ise. Olen ju päris vana ka. Aga mulle mõjub see hästi. Seda suppi tõesti sõin mitu esimest päeva meeletult. Aga mida päev edasi, siis võin öelda, et ainult hommikul väike kausike, 13:00 ning alles 20:00 tekib isu. Väljas on nii ilusad ilmad ka, et toimetamist on küllaga.

Mees ja lapsed tegid ka komplimente. Ütlesid, et ma ei näe kuidagi paistes enam välja. Mille peale mul tuli muidugi naer peale. Tütre jaoks astusin kaalule ja näitasin. Ka tema ei suutnud oma silmi uskuda.

Mulle see supidieet sobib. Ei pea nälga tundma. Kõik vajalikud asjad on supi sees. Ma isegi ei ütleks, et peab seda ja seda panema. Tähtis, et see on sinu jaoks maitsev ja oleks madala kalorsusega. Riis mulle meeldib supisees. Ma alati 2 L supileemele panen peotäis riisi. Supp on minu jaoks endiselt väga maitsev.

Ma teen seda dieeti 7 päeva. Nädalalaega ühesõnaga.

Nüüd siis kaalust.

I päev 71-68,3= 2,7 kg alanes siis kaal teise päeva hommikuks.

II päeva hommikul kaaludes olin 67,8 kg.

III päev 71-67,8 kg = 3,2 kg.

IV päeva hommikuks kaalusin ma nüüd 67 kg. Ma ütlen ausalt, ma pole pikka aega nii ilusat nr enda kaalul näinud. Väga hea on olla. Ja seedimine on ikka üli hea. Ehk siis kaalukaotust 71-67= 4 kg.

I PÄEV - KLIKI

II PÄEV - KLIKI

III PÄEV - KLIKI

IV PÄEV - KLIKI

V - PÄEV - KLIKI

VI PÄEV - KLIKI

 VII PÄEV - KLIKI