SEE TOIMIB! Lugeja Lugu - supidieedi III PÄEV!

SEE TOIMIB! Lugeja Lugu - supidieedi III PÄEV!

Autor: Reilika Nestor 30.04.2016 kell 10:43Nagu ma kirjutasin ei tahtnud ma hommikul üldse süüa. Polnud lihtsalt isu. Läksin hommikul tööle ning jõin kohvi. Võtsin ikkagi supi kaasa ning sõin alles kell 13:00 ja nagu ikka tund peale söömist oli tualetti minek. Kõht käib küll nii hästi läbi, nagu part. Nii kerge on olla. Poleks uskunud, et sellistes kogustes supi söömine alguses ja nüüd söön nii vähe ja võtan kaalust ka veel alla. Supp pole mulle üldse vastu hakanud. Pigem väga maitseb.

Koju jõudes polnud samuti isu, kuid sõin alles kell 20:00 kaks portsu suppi. Söön tõesti nii nagu mul isu on. Esimesed kaks päeva ikka sõin meeletult. Nii kui kõht tühjaks läks ja ikka nii palju, et enam ei isutaks. Söön kausitäis suppi ja kõik. Läksin samuti peale supi söömist tualetti ja mis eriti naljakas, pole veel ärganud hommikul kell 5 üles ning vajadusega  tualetti minna, kuna tunnen, et kõht oleks lahti.

Hommikul tulin üles ning jõin ühe kohvi ning sõin kausitäis suppi.

Ja nüüd ikka kõige parem osa. Astusin siis hommikul enne söömist kaalule ja oh imet. 

71-68,3= 2,7 kg alanes siis kaal teise päeva hommikuks. Nüüd hommikul kaaludes olin 67,8 kg. Ehk siis kolmanda päevaga olen kaotanud kaalus 71-67,8 kg = 3,2 kg.

Ja ma kordan, mul pole kõht tühi, söön nii palju kui isu on ja mulle ei löö see supp üldse vastu! Ma lihtsalt ei suuda uskuda, olen ikka vana mutt juba ja niimoodi võtan kaalust alla.

Homme tulevad lapsed külla, hakkavad grillima, eks näha ole, kas tekib isu.

I PÄEV - KLIKI

II PÄEV - KLIKI

III PÄEV - KLIKI

IV PÄEV - KLIKI

V - PÄEV - KLIKI

VI PÄEV - KLIKI

 VII PÄEV - KLIKI