Saledaks imelisel ja maitsval moel, ilma et nälgiks!

Saledaks imelisel ja maitsval moel, ilma et nälgiks!

Autor: Reilika Nestor 20.04.2016 kell 22:45Rannahooaeg on kohe käes ja mis seal salata, olen naine, kes enda eest hoolitseb ja tahan alati hea välja näha. Sale ja vormis keha on selle juures väga oluline. Kahjuks kiire elutempo ei luba iga päev trennis käia, ega õigetel ja samadel kellaaegadel süüa. Olen rohkem hobikorras treenija, kes vaba aja tekkides saali läheb või metsas jalutab. Töötan ilumaailmas ja keskonnas, kus hinnatakse tervislike eluviise ja enda eest hoolitsemine on iga päeva loomulik osa. Õnneks hoiab see motivatsiooni üleval ja sunnib endaga pidevalt tegelema.

Kuna ma pole ka eriline toitumise jälgija ja armastan magusaid kooke, siis juhtub, et kehakaal käib üles-alla ja on aegu kui püksinööp ei lähe eest kinni. Olen jõudnud ajaga ka kõik erinevad dieedid ära proovida, pikalt pole miski aidanud ja olgem ausad, mida vanemaks saame, siis enam nii lihtsalt asjad ei käi ka.

Olen enda jaoks leidnud väga efektiivselt toimiva toote, mis just minu kiire elustiiliga ideaalselt sobib. Norra toode Eq Shake on toiteainerikas joogisegu kaalukontrolliks ja toitumise täiendamiseks, millega on võimalik keha kaalu alandada, lihast kasvatada või lihastoonust tõsta. Valisin väga hoolega õiget toodet, mis reaalselt ka aitaks ja oleks samas võimalikult naturaalne ja ei sisaldaks midagi sünteetilist, kunstlikke  maitse ega lõhnaaineid. Eq Shake on 100% looduslik toode. Joogisegu on kooskõlastatud toitumisnõustajate ja arstide soovitustega, sisaldades just neid toimeaineid, mis tagavad maksimaalse efekti nagu valgud, vitamiinid, mineraalid, aminohapped ning kiudained. Samuti ei sisalda suhkrut, vaid on magustatud steviaga ja on madala glükeemilise indeksiga, mis hoiab veresuhkru taseme stabiilsena ega löö kõikuma, mis tagab selle, et igasugused näksimise vajadused kaovad. Ka kõht püsib täis mitu tundi. Pealegi see maitseb ka üli hästi, vahel lisan smuutidesse erinevaid marju ja seemneid, et maitset mitmekesistada.

Minul endal on ette näidata väga head tulemused just cm kahanemise osas strateegilistest piirkondadest. Pole vaja ka karta, kui lõpetada, et kõik tagasi tuleb, ei tule.

Mitte kunagi varem pole see olnud nii lihtne ja hea, kui on olemas selline toode, elu on kohe lõbusam ja suve ootan juba nii väga, kerge ja energilisena.

Nüüd ma kirjutan siia väga olulise, mis enamus naisi huvitab. See jook uskuge või mitte mõjub ülimalt hästi kõhupiirkonnale ja nendele sangakestele. Sest ikkagi enamus meist on ju emmed. Seda jooki juues põletab organism öösel magadeski kehas liigseid rasvasid ja kaloreid.

PS! Toode sobib ka väga hästi neile, kel on gluteenitalumattus ning kes teadlikult soovivad vältida tooteid, mis sisaldavad gluteeni!


Täpsemad juhised leiad nende kodulehelt, kuidas seda jooki juua ning teha.

Et seda imelist toodet osta pead kasutama just seda koodi EQ ID-nr. 3184970 - Toote leiad siit - KLIKI

Tellimiseks kasuta EQ ID-nr. 3184970,  küsimuste korral helista tel. nr. 56840300 või kirjuta kaidi.ristmagi@eqology.biz. Samuti iga inimesega suheldakse personaalselt. 


Toon siia välja cm, mis on vähenenud seda jooki juues.
Rind 95 cm  - Nüüd 93 cm
Keskkoht 85 cm - Nüüd 65 cm
Puus 100 - Nüüd 94 cm
Kints 58 cm - Nüüd 51 cm

168 cm pikk ning kaalusin ennem 74 kg ja nüüd 53 kg.

Ma tunnen ennast imeliselt hästi, ma ei pidanud kordagi tundma näljatunnet, sõin tegelikult mida tahtsin :) Nüüd tunnen ennast nii kergena ja kõik riided istuvad nii hästi seljas. Ja mida rohkem sa kaalud, seda lihtsamalt sul kilod kaovad.


ALLPOOL ON SUPER TULEMUSEST PILDID :)

 

NÜÜD AGA KÕIGE PAREM OSA!


Loe ja veendu ise lugedes nende kodulehte!

Eqology - EQ Shake - KLIKI, et minna nende kodulehele.

Eqology arendab ja turundab looduslikke kõrgekvaliteedilisi tervisetooteid sealhulgas toidulisandeid, nahahooldustooteid ja nutrikosmeetikat.