Naise truudusetuse võimalikud kahjud

Naise truudusetuse võimalikud kahjud

Autor: Femini Toimetus 26.09.2014 kell 11:21

Tihti oleme kuulnud lauseid, kui näeme vastsündinuid „küll ta on oma isa nägu“. Aga kas see kõik tõele vastab, ei tea meist siiski keegi.

Olukorras, kus mees ei teadnud, et ta pole tegelikult oma lapse bioloogiline isa, oleks ta saanud oma elu muuta. Nimelt soovis ta alati rohkem lapsi kui ühte. Ta oleks tahtunud oma naist ammu maha jätta. Kuigi austusest oma lapse vastu, ta ei teinud seda. Tema jaoks oli tema poeg terve maailm. Kus ta tahtis näidata oma pojale tõelist perekonda.

Hetkel kui isa suri, ütles naine lohutades last, et „kallikene, ära muretse, ta pole su bioloogiline isa“. Valdas last oma ema suhtes vastikustunne. Kuidas oleks võinud olla nii isa ja tema õnnelikumad, kus ta oli tahtnud alati rohkem õdesid vendi ja isa rohkem lapsi.

Meeste puhul võib öelda, et truudust murdes nad võivad kaotada oma pere, oma naise, oma lapse või lapsed. Lisaks kodu ja kõik selle, mida ollakse saavutanud selle kogu aja vältel. Märkamata, et tegelikult, see mida nad on saavutanud on ka suuresti tänu nende elukaaslasele või abikaasale. Naisele, kes on olnud tema tugi. Naine, kes on hoolitsenud kogu selle aja tema eest, kodu eest, suhte eest, laste eest jne jne. Ükshetk kui ollakse sellest kõigest ilma, märgatakse tagasivaadates, et kas tõesti see kõik oli seda väärt. Aga selleks kõigeks võib siiski olla liiga hilja.

Naiste põhjus enamjaolt, miks nad truudust murravad on see, et neil on liiga vähe tähelepanu. Mees töötab liiga palju, mees on ära liiga palju. Ma siiski pean kõigega ise toime tulema ja mind ei tunnustata selle eest. Ja kui tuleb keegi ja räägib mulle ilusaid sõnu, siis loomulikult ma sulan.

Nendel hetkedel kui me kedagi petame, ei mõtle me sellele, mis see kõik endaga kaasa toob. Meid valdab kirg, huvi, erutus jne jne. Kõik see, mis puudub meil partneriga.

Aga kas me esitame endale ka küsimusi. Miks me ei päästa enda suhet? Kas see suhe on üldse päästmist väärt, et ma ei petaks oma elukaaslast, ma ei teeks talle haiget?

Vaadata tuleb ka inimesi enda ümber, mis on see üks või kaks või mitu truudusemurdmist nendega või nende suhtega teinud. Kas see on olnud seda väärt. Kindlasti on meie ringkondades inimesi, kes on ehedaks näiteks. Kas need inimesed on täna eluga rahul? Kas nad on õnnelikud? Kas nad kahetsevad, mida nad on teinud? Mida nad kõige rohkem lahkumineku või truudusemurdmise juures kahetsevad?

Pidage silmas ka seda, et kui kaks inimest kokku saavad, nad armuvad, ei ole üldse kindel, et nad kokku sobivad. Kõik inimesed on siiski väga erinevad. Kellel lööb rohkem oma isiksus välja ja kellel vähem. Kõik on vaid kompromisside jada. Kombitakse üksteise piire ning õpitakse teineteist tundma. See kõik on suhte loomulik protsess.

Kõigepealt kui te otsustate midagi teha, siis analüüsige olukorda ja kindlasti suudate ette näha olukorda, kui teie partner truudusemurdmisest teada saab. Teha on kõike lihtne, aga pärast tegeleda tagajärgedega on juba raskem. Kujutage ka seda olukorda oma vaimusilmas ette, mis tunne valdab teid, kui te saate teada, et partner on teile teataval viisil truudust murdnud.