Mina haigestusin sellesse kohutavasse haigusesse HOT-YOGAS! LUGEJA LUGU

Mina haigestusin sellesse kohutavasse haigusesse HOT-YOGAS! LUGEJA LUGU

Autor: Reilika Nestor 26.03.2016 kell 21:38

Hakkasin käima Hot-Yogas, sest tõesti on see väga effektiivne ning see painutus ning venitus sobib mulle ideaalselt. Samuti õrn füüsiline treening. Kuid selle asja kohutavaim pool on see, et kõik higistavad selles ruumis, isegi see, kes momonukleoosi põeb. See haigus, mis niidab su maha. Sa ei saa arugi, mis sinuga toimub. Tujutus, söögiisu kaob ära. Sul pole mitte millegi üle isu- isegi mitte sinu enda elul kaob hetkeks mõte. Piinab nädalaid palavik, suu kuivab, süda puperdab. Loidus ja masendus. See haigus läheb mööda ainult kuudega ning pole otsest ravi. Seda ruumi peaks pesema ning tuulutama. Sest see on parim keskkond pisikute levikule. Üks juhus on veel, kes haigestus bakteriaalsesse meningiiti, lõpuks arstid avastasid pikkade uuringute, kuidas nii on võimalik haigestuda.

Mina haigestusin mononukleoosi ning vaevlesin kuid ja ma ei lähe enam iial sinna HOT-YOGAsse. Ma võin olla kindel enda puhtuses ning hügieenis ning tervises, kuid ma ei saa seda iial olla oma treeningukaaslase suhtes.

Olge ettevaatlikud treeningsaalides. NEED ON MEELETULT MUSTAD. Samuti käivad seal terviseprobleemidega inimesed. Parim asi. Tee kodus õrna füüsist ja käi jalutamas.