Milline tähemärk vajab kõige enam tähelepanu!

Milline tähemärk vajab kõige enam tähelepanu! (1)

Autor: Reilika Nestor 02.05.2016 kell 22:39
Kõige enam vajavad tähelepanu vähk, skorpion, sõnn, jäär. Nad ei suuda hingata, elada, armastada, kui neid ei armastata või seda välja ei näidata. Nad ei suuda eksisteerida. Tähelepanu on nende jaoks ülimalt oluline - sellest oleneb enesehinnang. Neile meeldib tunnustus ning kiitus. Kui nad ei saa, mida vaja, siis nad muutuvad pöörastes, käituvad väljakutsuvalt, manipuleerivalt ning skandaalelt.

Kala, kaalud, ambur, kaljukits nemad on nii ja naa. Kui neil on õige partner, siis pole igapäevast kinnitust vaja, et neist hoolitakse. Öeldakse, et kui neile kas või kord kuus tunnustust jagad on juba väga hästi. Ehk siis nende tähemärkidega võid saavuutada kõige stabiilsema suhte. Ei nõua, vingu, ega virise. Niipalju kui antakse on nad ikkagi tänulikud.


Kaksikud, lõvi, neitsi, veevalaja nemad jälle vajavad märksa rohkem tähelepanu kui kalad, kaalud, ambur ning kaljukits. Neile on ikka natukene rohkem vaja pai teha. Kiita kasvõi kaks korda nädalas. Nendele tähemärkidele on oluline milline on kaaslane. Kui kiidetakse nende elu ja kaaslast on nad ülimalt rahul. Neitsi ja veevalaja ja lõvi ning kaksikud on need, kes vajavad partnerit, kes oleks kasvõi sõprusringkonnas kõige paremad. Neid kadestataks.Kommentaaride järjekord: Vanemad | Uuemad | Parimad