Milline jook on iseloomulik sinu tähemärgile ning miks?

Milline jook on iseloomulik sinu tähemärgile ning miks?

Autor: Femini Toimetus 04.11.2015 kell 20:59

Jäär
Vodka-Redbull nii naistele kui meestele-
lihtne ja annab energiat. Jäärale meeldib pidutseda hiliste õhtutundideni. Võiks isegi öelda, et hommikuni.
Ta valib kas pidutseda suure hulga sõpradega või pühendab oma õhtu ühele inimesele ja juttu jätkub kauemaks.


Sõnn
Punane vein nii naistele kui meestele - Sõnnile ei meeldi ennast pildituks juua. Kodus või heas restoranis. Pigem juua õhtu jooksul heas seltskonnas punast veini, kuulata muusikat ja kindlasti sinna juurde hea toit. Neile meeldib hea vein - punane vein. Ja kindlasti kiitke nende veinivalikut, sest sellega nad panevad harva mööda.Kaksikud
Õlu nii naistele kui meestele - Eelistatud on hele õlu. Kindlasti mitte kodus, vaid kuskil väljas. Vabalt, mõnusalt, tingimusteta õhtu nautimine parimatega. Neile ei meeldi ennast purju juua. Neile meeldib kõigiga ja paljudega rääkida, igale poole jõuda.Vähk
Margariitad -
Armastavad pidutseda kodus ning juua erinevaid margariitasid.
Nad loovad kodus mõnusa olemise, kutsuvad külla oma parimad sõbrad, sõbrannad, väike snäkk ja enda tehtud parimad margariitad.
Meestele konjak - terav, glamuurne, peetud ja hea seltskonna jook. 


Lõvi
Šampanja nii meestele kui naistele ( eelistatud Dom Perignon) - Glamuur, glamuur, glamuur, eriti naissoost lõvid. Neile meeldivad peened maitsed, vahet pole, kas toit või jook. Hea šampanja, suupisted ja seltskond. Nautida seda kõike vaid oma parimatega. Lõvi ei lase naljalt enda seltskonda võõraid ja tundmatuid. Neile ei meeldi endid purju juua, alati soovivad nad esinduslikud ja parimad välja näha.


Kaalud
Cosmopolitan naistele ja meestele puhas viin-
Nad on väga seltskondlikud, pigem neile meeldib juua kokteile ja meestele puhast viina. Mees kaalud tükivad jooma ennast pildituks.
Naised tahavad tunda ennast kui "Seks ja Linn" staarid. Peened ja peetud. Neile meeldib kindlasti pidutseda väljas, kuid nii kui on esimese joogi teinud, kaob neil isu ja muud pole kui jook.


Neitsi
Valge vein -
Neitsid on väga valivad nii mehed kui naised. Nad eelistavad head valget veini. Ärge imestage kui nad tellivad
Chardonnay'd või peent Rieslingut. Kõik peab käima koos, hea vein, söök, seltskond. Ta hoiab stiili terve õhtu ja isegi öö. Alati on nad pigem kuulaja rollis, mida rohkem nad svipsi jäävad.


Skorpion
Tequila -
Nagu skorpionile omanik - terav, tugev maitseelamus. Kontrollivad ennast terve õhtu, kuid ikkagi tihtipeale kipub käest minema. Nad kas möllavad terve õhtu omas seltskonnas või täiesti võõras. Või langevad äärmusesse ja veedavad terve õhtu ja öö vaid ühe inimesega juttu ajades. Skorpion tahab jõuda igale poole. Igal pool üks shot või mitu. Ja kui te panete tähele, et ta on kadunud, siis ta on enda jaoks juba piisavalt purjus, et koju minna ja siis ta ka läheb.


Ambur
Konjak või hea viski
- nii mehed kui naised naudivad head seltskonda. Mitte just eriti suurt, kuid siiski. Sinna juurde hea õhtusöök ja peale seda teravad napsid. Korralikud napsid ja alati vaja ikka töö juttu ajada. Asjalik olla. Nad kasutavad võimalust, et teised muutuvad jutukaks ja nad ise ei pea eriti rääkima, vaid paneb kõik vajaliku kõrvataha. Mitte, et nad seda kuidagi ära kasutaks, vaid õpivad inimesi tundma.


Kaljukits
Martini -
Nautida seltskonda, rahulikult ja peetult. Kõik peab jääma viisakuse piiridesse ning olema nende kontrolli all. Neile ei meeldi jääda eriti purju, kuid seda juhtub siiski tihti, eriti kui tellida Vodka-Martini, maitseb küll, aga niidab ka. Nii nad istuvad kuskil vaiksemas kohas või leti ääres, et eriti liikuma ei pea ja ajavad oma kaaslasega juttu.Kalad
Jägermeister meestele ja naistele hea vein -
Külm, magus ja terav Jägermeister tõmbab igas olukorras peo käima. Pidutseda pildituks ja nii, et kõigil lõbus. eelnevalt korralik söök. Naistele aga vastupidiselt meeldib peenutseda. Hea vein, söögist nad ei hooli, pigem annab kaloreid juba see vein. Suurt seltskonda kalad naised ei armasta. Mida ei saa just meeste kohta öelda. Mida suurem jämm, seda parem.Veevalaja
Rumm Coca- Colaga - armastavad head seltskonda, oma parimaid sõpru. Neile meeldib meeletult tantsida ja klubitada. Nad on Vegase stiili pidutsejad, nii naised kui mehed. Ikka hommikutundideni. Ja oi kui halb on olla järgmine päev.