Mida ütlevad värvid sinu kohta? Kas tõesti kuldse värvi armastajad on kavalad?

Mida ütlevad värvid sinu kohta? Kas tõesti kuldse värvi armastajad on kavalad? (5)

Autor: Reilika Nestor 28.04.2016 kell 00:01


Kui sinu lemmikvärv on punane, siis oled aktiivne ja tahad kõik elus järgi proovida, mida elul on sulle pakkuda.

Kui oranž on sinu lemmikvärv, siis sa ei taha olla üksinda, vaid inimestega koos ning austad ja arvestad teiste inimestega. Sulle sobib sotsiaalne töö, sa tunned ennast rahvarohketes kohas hästi. Sinu jaoks on samamoodi oluline väljakutsed elus, vahet siis pole, kas tegu on kellegi aitamisega sotsiaalses või psühholoogilises vallas.

Kui sinu lemmikvärv on kollane, siis sinu põhiline märksõna on loogika. Sul on arenenud loogiline mõtlemine ning sa eeldad seda ka teistelt.

Kui sinu lemmik on roheline, siis põhiliselt on rohelist värvi armastavatel inimestel teemaks olla armastatud ja armastada kedagi. Pakkuda turvalisust oma kaaslasele ja tunda elus ise samuti turvatunnet.

Sinine Sinine Sinine on sügav ja sünge värv - rahu ja tõe värv. Teie mõtted ja ideed on teie omad. Teie tõekspidamisi on raske muuta. See valmistab teie elus palju raskusi.

Taevasinise armastajatele meeldib harmoonia, hingemaailm, rahulik elu ja üldse sõna rahu on nende jaoks püha.

Lillat värvi armastajad vajavad tugevat emotsionaalset stabiilsust ja rahu ja kindlust. Ja oskate näha teistes seda, mida paljud ei näe - muresid, oskate kuulata ja kaasa tunda.

Roosa Roosa Roosa = armastada tingimusteta. Usute siiralt kartmata.

Türkiis = sa vajad tasakaalu oma elus. Sa loodad, sa unistad. Ükskõik kui ulmelised sinu unistused ka ei oleks sa siiski usud neisse ja pürgid nende poole.

Fuksia toonid - sa näed elu mitmekülgselt.

Pruuni armastajatel on oluline turvatunne, lihtsus, mugavus. Toetavad väga oma peret ja sõpru.

Musta värvi armastajad - neile meeldib võim, kontroll ja kaitsta iseennast ja emotsioone - nende oma maailma. Nad on oma maailma laskmisega väga kitsid.

Valge tähendab siis puhtust, lihtsust, sa ei pea kellegagi arvestama ja sa ei tahagi.

Kui sinu lemmikvärv on hall, siis sul on ükskõik, mis ümberringi toimub, sa oled lahe, tarmukas, tagasihoidlik. Põhiline, et sinu tsooni rahu ei rikuks keegi.

Hõbedane = väga kõrge hingeline tunnetus. Saad aru millestki, mida keegi ei näe ja ei tunneta. Oskad aimata inimeste tundeid ja emotsioone. Teinekord näed isegi asju ette, kuidas keegi võiks käituda.

Kuldse värvi armastajad on sarmikad, enesekesksed. Neile meeldib panna teisi tundma hästi, kuid sealjuures on ise kavalad.

Kommentaaride järjekord: Vanemad | Uuemad | Parimad