Mida ütleb sinu kohta hõbeda kandmine ehk ka hõbedast värvi ehete, riiete kandmine?

Mida ütleb sinu kohta hõbeda kandmine ehk ka hõbedast värvi ehete, riiete kandmine?

Autor: Reilika Nestor 27.11.2015 kell 11:21

Põhja- Ameerikas, kui ka Kanadas on hõbe kui mehelikkuse sümbol. Lõuna-Ameerikas rikkuse sümbol. Lääne-Euroopas kui tehnoloogias kasutatav materjal, mis näitab innovatiivsust ning intelligentsust. Jaapanis hõbedane värv tähistab kõike, mis on kõrgtehnoloogiline, täpne, tugev ja mehelik. Maailmas enimostetud autod on just hõbedast värvi. Uurimused on näidanud, et hõbedane värv on 65% rohkem nähtav pimedas, kui miski muu värv. Inimesed tunnevad ennast turvalisemalt.

Kuid, mida tähendab hõbedane värv ning hõbedast ehete kandmine?

Hõbedane värv on väga võimas ja tugev värv, mis toob kaasa emotsionaalse tasakaalu ja stabiilsuse. Hõbedane värv on kui glamuuri, väärikuse, intelligentsuse, sensitiivsuse, lahkuse sümboliks. Uurimused on näidanud, et neil, kel on juuste värv hallikas-hõbedane, usaldavad inimesed neid rohkem. Peetakse intelligentseteks, graatsilisteks ja tarkadeks inimesteks. Reeglina, kui inimene suhtleb kellegagi, kel hõbedane-hall juuksevärv muutub koheselt viisakamas.

Need, kes armastavad kanda hõbedast värvi ehteid, riideid, sisustab kodu hõbedastes toonides on õrnad, lahked, tundlikud, spirituaalsed. Tihtipeale on nad väga ettenägelikud ja näevad inimesi läbi.

Arvatakse, et hõbedase värvi kandmine puhastab vaimu, hoiab kurjast ja pahast eemale. Kaitseb inimest.

Hõbe kui hingepeegel. Annab meile lootust, usku, tervenemist, näha iseennast.