Mida teeb sinu näonahaga gluteeni, suhkru, veini ja piimatoodete liigtarbimine?

Mida teeb sinu näonahaga gluteeni, suhkru, veini ja piimatoodete liigtarbimine?

Autor: Reilika Nestor 01.12.2015 kell 10:07


Me soovime alati head välja näha. Eriti milline näeb välja meie nahk. Värske, hoolitsetud, sile, kortsuvaba jne. Tegelikkuses ei aita meid kosmeetika, vaid ikkagi see, millist elu me elame ning mida me sööme. See kuidas me armastame iseennast paistab välja meie keha ja naha kaudu. Toomegi teieni näiteid, mida teeb meie näonahaga liigne suhkru, gluteeni, veini ja piimatoodete tarbimine. Samuti millist näoosa mõjutab kõige enam.


Piimatoodete liigtarbimine


Tüüpilised sümptomid on tumedad silmaalused, paistetus näos, vistrikud lõual. Proovi vältida piimatooteid 3 nädalat.Gluteeni liigtarbimineTüüpilised sümptomid paistetus, punetav lõug, akne, lõual vistrikud, vesivillid. Teadlased on täheldanud, et inimkonnast 15% on gluteenitalumatus. Proovi vältida gluteeni sisalduvaid toite.


Suhkru liigtarbimineInimesed, kes tarbivad liiga palju suhkrut sisalduvaid toiduaineid on põhiliselt probleem vistrikute ja aknega. Suhkur kiirendab vananemisprotsessi ja pärsib kollageeni tootlust meie kehas. Kui hakata vaatama palju meie toiduained sisaldavad suhkrut, siis te üllatute. Proovige viia suhkrusisaldus miinimumini. Asendage suhkur näiteks meega. 


Veini liigtarbimine


Veini liigtarbimine muudab kõige enam meie näonahka. Nimelt paistetus, tumedad silmalaalused, kortsud, vistrikud, akne, poorid ummistuvad, kuivav nahk, punetav nahk, ebaühtlane näonahatoon. Proovi vältida üleüldiselt alkohoolseid jooke.Kõigi probleemide puhul hakkate te tulemust nägema juba esimesest teisest nädalast, kuid ideaalne tulemus on näha kolmandast nädalast alates. Gluteeni, veini, suhkru ja piimatoodete liigtarbimine tekitab üleüldiselt näos kortse, vistrikke, punetusi. Näonahk vananeb märgatavalt. Paljud naised kurdavad, et ükskõik milliseid tooteid nad ei kasutaks, mitte midagi ei aita. Kõigepealt peame siiski üle vaatama, mida me sööme, kui palju me sööme. Väga oluline on teada, et meie nahk vajab vett, niisutust. Võrrelgem seda lillega, kes närtsib, kui teda kehvalt kasta.
Naise jaoks on väga olulised vitamiinid, mineraalid ja nö head rasvad.
Nahka on vaja kindlasti koorida iga nädal ning seejärel kreemitada niisutava kreemiga. Näonahk paistab kohe värskem ning siledam. Eriti need naised peavad oma näonahka koorima, kes kasutavad jumestustooteid. Jumestus on märgatavalt ühtlasem ning näonahk siledam.