Loobusin alkoholist ja kaotasin kuuga 7 kg - LUGEJA LUGU

Loobusin alkoholist ja kaotasin kuuga 7 kg - LUGEJA LUGU

Autor: Reilika Nestor 03.04.2016 kell 14:39

Ma olen 165 cm pikk ning kaalusin 60 kg. Iga õhtu oli veinitamised, ikka kaks pokaali kindlasti. Peaaegu iga nädalavahetus istuti sõbrannadega, väiksed näksid ja kindlasti ühe pudeli veini jõin ma üksi ära. Kaalupeale ma ei olnud enam ammu astunud, sest ma tundsin ennast tünnina. Trennist rääkimata - ei viitsinud ennast iial välja ajada. Järgmine päev peale väikest joomist tuli alati isu millega rasvase järgi.

Lõpuks tundsin, et olen sellest kõigest nii väsinud, aitab sellest pillerkaarest iga nädal. Ma tundsin juba nädalaga ennast nii hästi. Oli palju energiat ning tahtejõudu. Pea oli nii selge.

Esiteks ma hoidsin selle näksimiste ja veiniõhtutega nii palju raha kokku.

Teiseks oli möödunud kuu aega sellest kui ma loobusin näksimisest ning veinitamistest. Astusin lõpuks kaalule, kuna kõik ütlesid, et issand sa näed nii hea välja. Isegi sain aru, et asjad istuvad jube hästi seljas. Ma ei suutnud oma silmi uskuda 60st kg-st oli saanud 53 kg. Ma ei ole vist elusees nii rahul endaga olnud. Ma ei ütleks isegi seda, et see söömine oleks mind paksuks teinud, aga see väike pokaal veini või siidrit või vahuveini ajas nii millegi isu peale ja ikka sõid.

Ehk õppige minust ja see alkohol ei kõlba mitte kuskile. Nüüd äkki 1 kord kuus joon midagi. Aga pole üldse isu. Söön hommikul ilusti, lõuna ajal ja õhtul hea salat. Super enesetunne.