Lugeja lugu! Minu supidieedi TEINE PÄEV!

Lugeja lugu! Minu supidieedi TEINE PÄEV!

Autor: Lugeja Lugu 29.04.2016 kell 10:31


No ütleme nii, et minu teine päev möödus ikka väga huvitavalt ja seiklusrikkalt. Kuna keegi mind ei tunne siin, siis ma kirjutan nii nagu oli. Veidikene ebameeldiv, kuid siiski.

Ärgates oli mul selline kerge tunne. Sõin hommikuks jälle kausitäis suppi, panin sinna hapukoort. Võtsin jälle kahe portsu jagu suppi tööjuurde kaasa. Ma sõin jälle kõik ära. Aga naljakas on see, et see supp tekitab minus veel suuremat isu. Mida rohkem ma seda söön, seda rohkem ma seda suppi tahan. Minu jaoks sõltuvusttekitav. Aga nüüd läheb huvitavaks. Möödus siis ala tund aega minu supisöömisest, sõin siis ala 13:00 ning 14:00 tunnen, et kõhus kohe miski plahvatab. Ütleme nii, et käis paar korda kõrr põrr ja ma juba jooksin. No mul tuli vist kõik välja, mis sai tulla. Kõht oli täiesti puhtaks pühitud. Seedimine on parem kui kunagi varem. Aga ütlen, et kõht ei läinud kohe tühjaks. Sõin siis õhtusöögiks jälle suppi, aga nüüd ma sõin 3 kausitäit, sest kõht oli nii tühi. Nii kui ma jälle sain need kolm kausitäit söönuks, läks ala tund aega ja ma jälle jooksin WC-sse.

Kolmanda päeva hommikul kaalusin 68,3 kg! USKUGE VÕI MITTE. Tunne pole nagu ma oleks alla võtnud, aga kaal näitas mul nii. Sest esimene päev olin ma hoopis juurde võtnud 2 kg. Selle supi lürpimisega. Ehk siis 71-68,3= 2,7 kg alanes siis kaal.

Kõhugaase pole, enesetunne on kerge, kõht püsib tegelikult täis ja täna hommikul kui ma kirjutasin Reilikale, siis ausaltöeldes pole mul isegi isu enam. Jõin hommikuks ainult kohvi, sest ma ei tahtnud seda suppi kuidagi. Mitte sellepärast, et see lööks mulle vastu, aga just sellepärast, et mul pole isu. Aga tööle ma võtan ikka 3 portsu jagu kaasa. No igaks juhuks, sest mine sa tea, pärast on mul kõht nii tühi. Aga praegu küll sellist tunnet pole.

HOMSENI SIIS :)

I PÄEV - KLIKI

II PÄEV - KLIKI

III PÄEV - KLIKI

IV PÄEV - KLIKI

V - PÄEV - KLIKI

VI PÄEV - KLIKI

 VII PÄEV - KLIKI