Lugeja kogemus! Kuidas ma kahetsen, et tegin huulte suurendamise süste! SÕLTUVUS

PILT ON ILLUSTREERIV!

Lugeja kogemus! Kuidas ma kahetsen, et tegin huulte suurendamise süste! SÕLTUVUS

Autor: Lugeja Lugu 20.11.2015 kell 18:45

Kirjutan siia enda loo, et paljud naised, kes kaaluvad teha huulesüste seda ei teeks või kui teevad, siis tehku endale kindlaks see, et nad nö sellega hulluks ei läheks.

Mul on loomupoolest väga kitsad huuled ja olen alati ihaldanud endale ilusaid lopsakaid huuli. Mõtlesin kaua, kas minna tegema või mitte. Aga lõpuks võtsin ennast kokku ja lasin selle ära teha. Lasin siis süstida huuli suuremaks. Kõik oli väga ilus ja tore. Aga kahjuks olen mina selline inimene, kes satub sellistest asjadest sõltuvusse. Nendes süstides pole mitte midagi halba ja nad muudavad huuled ilusaks, kuid millega naised alt lähevad on see, et neile ei piisa sellest ühest korrast, vaid tahavad veel ja veel suuremaid. Nagu minagi. Kaks esimest korda olid huuled super ilusad. Samuti sa pead hakkama mingi aja tagant neid täitmas käima, nö lisasüstid, sest see süst ei kesta igavesti. Minu huuled muutusid minu jaoks kinnisideeks. Käisin isegi uurimas, et lasen reaalselt huuled suuremaks opereerida, et ei käi enam süstimas. Kuid ütlen ausalt, et Eesti ilukliinikud on tasemel ja nad ei tee lollusi, kui ikka nad ütlevad, et sel pole mõtet, et teil isegi väga suured huuled, siis õnneks mul oli ka niipalju mõistust peas, et seda uskuma jääda. Hiljem oli ka häbi uuesti lunima minna, et palun tehke ikka huulesuurendusoperatsioon. Kui huuled olid ära vajunud, ikka kraapisin ilusalongide uksi ja lasin kohendada huuli veel ja veel. Lõpuks oli siis tulemus ka käes. Kallid naised, ma olin kole juba siis ja nüüd olen veel koledam. Mis kõige hullem! Ma sattusin ka sõltuvusse näo täitesüstidest. Ma olen 34 aastane ja lasen enda nägu koguaeg süstida. Ma olen suurendanud enda rindasid, teinud rasvaimu. Rindadega oli sama mure. Alul vaatasin, et väga ilusad rinnad ja mida aeg edasi, seda enam oli vajadus järjest suuremate rindade vastu. Olen 171 cm pikk ja kaalun 50 kg ja mul on E korv rinnad! Pole ju normaalne. Rasvaimu lasin teha kintsudele, kuna arvasin, et mu jalgevahe pole piisavalt ilus. Ma ei ütleks, et mulle on seda vaja, aga kui üks protseduur läbi, tunnen ma meeletut tahtmist võtta jälle midagi uut ette. Täna ma käin psühholoogi juures ja püüan abi saada, olla endaga rahul, armastada ennast sellisena nagu olen. See kõik, et ma nö ennast tuunida ei saa ja pean ennast tagasi hoidma teeb mind ääretult kurvaks, depressiivseks. Ma olen kuidagi närviline sellest kõigest. Ma ei tunne ennast täisväärtuslikuna.

Kui ma täna vaatan pilte, kui ma olin 29 aastat vana, siis ma olin väga ilus tüdruk. Sellest ilust ei ole tänaseks enam midagi järgi jäänud. Kahjuks ma ei ole ainukene, ma näen salongides naisi, kellel on sama mure. Õnneks on mind psühholoog õpetanud ennast hindama ja armastama sellisena nagu ma olen ja püüame võitu saada sellest, et ma ei langeks uuesti sellesse võrku. Käin ainult salongis näohooldust ja massaaži tegemas. Kui näen muidugi mingis hinnakirjas täitesüste, siis mõtlen ikkagi korraks, aga annan endale aru, mis ma juba olen endaga teinud ja rohkem ma ei taha seda.

Ütlen ausalt, mina hakkasin ennast nö tuunima sellepärast, et ma ei olnud endaga rahul. Kompleksides ja nõrk. Mõtlesin, et kui ma neid kõiki asju teen, siis ma olen ilus. Aga ma ei suutnud piiri pidada. Kui sa suudad endale aru anda ja piiri pidada, siis on kõik korras, aga nõrga inimesena, ma ei soovita seda kellelgi ette võtta, kes ei suuda vastu panna. Iga äärmus on haigus!

Loodan siiralt, et ma aitan kedagi. Loomulik ja hoolitsetud naine on kõige ilusam. Tähtis on olla puhas, hoolitsetud! Mitte nö "TUUNITUD"! See pole ilus.

Siin pildil olevad huuled jäävad väga normaalsuse piiridesse! Kui naine suudabki jääda selliste huulte juurde, siis on väga normaalne.

Ma ei taha siia isegi näiteks tuua oma pilti. Ütlen, et minu huuled on 3 korda suuremad kui ennem.