Kuidas värvida kulme?

IStockPhoto

Kuidas värvida kulme?

Autor: Reilika Nestor 23.02.2014 kell 22:45

Kulmude värvimise juures on kõige kindlam kasutada sama tooni nagu on juuksejuured. Kuid see ei ole heleda juuksevärvi puhul reegel. Kui tundub, et tahaks midagi oma välimuses värskendada, võib näiteks tumedamat või särtsakat punaka-roosaka varjundiga kulmutooni proovida.

Kulmude värvimiseks on kolm varianti:

  • Meigivahendeid kasutades saab kõige loomulikuma tulemuse kulmuvärvi ja kulmupliiatsiga. Pliiatsiga saab anda kuju ja värviga vormi. 
  • Keemilisi püsivärve kasutavad oma töös põhiliselt kosmeetikud, kuid suuremates poodides müüakse ka koduseid kulmuvärvikomplekte. Värvimine maksab salongis 20-50 krooni ja tulemus püsib peal keskeltläbi kaks nädalat. 
  • Püsimeiki ehk kosmeetilist tatoveerimist teevad väljaõppinud spetsialistid ilusalongides. Püsimeik kestab umbes kolm aastat ja on väga suureks abiks inimestele, kellel kulmud on väga heledad või puuduvad üldse. Hinnad algavad 2500 kroonist.
  • Kulmude korrigeerimine ja värvimine kosmeetiku juures
  • Kui iseseisvalt kulmude korrigeerimine ja värvimine raskusi valmistab, võib pöörduda kosmeetiku poole, kes aitab valida sobiva kulmukuju ja tooni. Soovi korral on olenevalt salongist võimalik kulme depileerida ka kuuma vahaga.

www.derma.ee