Kuidas noor naine võitles vähkkasvajaga! Keeldus keemiaravist! Kuidas ta proovis ise paraneda?

Kuidas noor naine võitles vähkkasvajaga! Keeldus keemiaravist! Kuidas ta proovis ise paraneda?

Autor: Reilika Nestor 11.05.2016 kell 00:10

2011. aastal diagnoositi Candice Marie Fox'l vähktõbi. Esialgu prooviti opereerida, kuid vähkkasvaja arenes edasi ning tekkis vajadus uue suurema operatsiooni järele, millest ta aga keeldus. Tema kogu rindkere oleks lahti lõigatud, et püüda kasvajat eemaldada. Sel hetkel otsustas neiu loobuda nii operatsioonist, kui ka keemiaravist, proovides ise ennast tervendada.
Neiu luges ja uuris palju vähkkasvajate kohta. Ta leidis, et
  • Bromelaani näol on tegemist loodusliku seguga kahest proteaasist (valke lõhustavatest ensüümidest), mis on väga tõhus näiteks kollageeni lõhustamisel. Mida leidub ananassis. Ananassiensüümid on vähi vastu tõhusamad kui keemiaravi. Seda leidub lisaks ananassile papaias ja kiivis.
  • Loobus loomsetest valkudest, kuna need soodustavad vähkkasvaja arengut ja teket.
  • Vältis stressi ja depressiooni. Hakkas mediteerima.
  • Mida suurem on toidukorra kogus seda rohkem see kurnab keha. Sõi tihedamalt aga vähestes kogustes.
  • Tema jaoks on mõttejõul tervendav jõud.
  • Enamjaolt sõi ananassi, kust sai bromelaani, mis muutis vähirakukesta nõrgaks ning K-vitamiin ja Seleen pääsesid paremini vähirakku hävitama.
  • Ta kasutas ära tavalist loodusprotsessi enda peal, nagu hävivad lehed või taimed looduses, proovis ta oma kehas käivitada samad protsessid, et hävitada vähirakke.
  • Ta toitus peamiselt sidrunist, ananassist, greibist, banaanist, õuntest, papaiast, seller, tomat ja nii kuus kuud järjest.

Kolme aasta vältel käis ta kontrollis ja muutusi polnud märgata ja arstid mõistsid hukka tema suhtumise. Neiu aga lükkas edasi ravi kui ka operatsiooni ja palus aega juurde, et ta saab ise hakkama. Lõpuks hakkasidki vähirakud taanduma ning peale kolme aasta möödumist esialgsest diagnoosist olid vähirakud lõplikult kadunud.