Kõrvalehüpe - miks jääb naine rasedaks ühest kõrvalehüppast kuid mitte oma partnerist?

Kõrvalehüpe - miks jääb naine rasedaks ühest kõrvalehüppast kuid mitte oma partnerist?

Autor: Femini Toimetus 22.09.2014 kell 15:43

Paljud meist on kokku puutunud truudusettusega. Kes vähem, kes rohkem. Kui naine on suhtes oma mehega, siis kasutatakse teadlikult kaitsevahendeid või nõutakse seda elukaaslaselt. Seksitakse rutiinselt. Rutiinsel seksil puudub nauding. Mõlemad võibolla on juba väsinud üksteisest. Partnerid on külmad üksteise vastu.

Aga tihti olles erutuste, kiusatuste ja kire meelevallas unustatakse kõik vahendid, et seks oleks turvaline. Ennem vahekorda minemist on reeglina partner mitmeid kordi oma fantaasiates lahti riietatud, loodud ette enda ideaal, mis juhtub antud partneriga.

Alati tundub, et see keegi võõras teeb kõike nii õigesti. Huvitav, kuidas ta küll teab, mida ma tahan ja mis mulle meeldib. Aga tegelikkuses ollakse juba andnud märku oma kehakeelega ja hoiakute ja isegi kohati vihjetega, mis kellelegi meeldib. Julgemad ütlevad välja.

Kui asi tehtud jookstakse koju oma mehe juurde suurest süümepiinast ja süütundest.
Naised, kes tahavad olukorda kindlustada ja tõesti rasedaks jääda lähevad oma mehe juurde. Pesevad endid puhtaks ja lähevad mehe kaissu. Siis tundub mees ikkagi kõige ideaalsem ning kõige armsam. Nad teevad kõik, et saada mehega seksida. Mees isegi imestab, et naine on võtnud ette temaga sellise murrangu ja murrab nende rutiini. Sealjuures tabamata, et naine tuleb teise mehe juurest.

Lõppude lõpuks ei tea naine, kellest ta siiski rasedaks jäi. Kas oma mehest või siis kõrvalehüppest?
Teda jääb see tunne piinama kuni sinnamaani kui laps sünnib, lootuses, et laps näeb välja naise moodi või siis tema elukaaslase moodi, mitte kellegi kolmanda.

Nõrgemad, kes ei pea vastu süütundele ning sellele, et äkki on see ikkagi kellegi teise laps, mitte tema elukaaslase laps. Räägivad loo ära. Iseasi on see, mis teeb see nende suhtega. Ilmselge, et kui isegi kokku jäädakse jätab see sügava välja, mida tihti suhtes ei unustata.

Aga miks siiski jääb naine rasedaks kõrvalehüppest, kui ta vahetult pärast kõrvalehüpet astub vahekorda oma mehega?
Naine võtab vastu teatava koguse spermatosoide. Naise tupes on väga palju blokeerijaid, et võidelda vastu haigustele, kui ka spermatosoidele. Siiski kehtib siin esimese reegel. Kui naine koju jõuab tekib tegelikult juba hetk, kus naise kehast väljutatakse voolus, mis on üleliigsed spermatosoidid.

Siin tekibki olukord, kus naine jääb siiski rasedaks mehest, kellega ta ei ela koos ja kellega tal pole paarissuhet. Kindlasti annab oma panuse ka kirg ning erutus, mis võibolla puudub juba pikemat aega oma mehega.