KATSETAME NIDORA DIEETI

KATSETAME NIDORA DIEETI (3)

Autor: Reilika Nestor 26.08.2014 kell 17:02

Tallinna neiu, kes on hädas lisakilodega katsetab Nidora dieeti. Kindlasti on väga paljud meist sellest kuulnud või siis vilksamisi sotsiaalmeedias näinud.
Paljud meie kuulsused on samuti seda proovinud ja soovitavad.

Aga meie soovime seda ise lähemalt uurida ja vaadata, kas tõesti aine, mida raputada toidule, aitab.

Neiu mõõdud:Pikkus 164
Kaal 63 kg
Rinnaümbermõõt 97 cm
Rinnaümbermõõt rinna alt 74 cm
Vööümbermõõt 79 cm
Puusaümbermõõt 94 cm
Kintsu ümbermõõt 55 cm


NIDORA II NÄDAL
Anname iga nädal ülevaate, kuidas ta ennast tunneb. Praegu on tal käimas II nädal ning kaalus on ta kaotanud 3 kg, mõõtude puhul pole veel aru saada. Söögiisu on väheneb, sealjuures neiu pole inimene, kes teeks trenni ja toituks tervislikult. Kuid siiski püüab anda endast parima.


Mida kujutan endast siis NIDORA?
Info, mille leidsime Nidora kodulehelt

Mis on Nidora?

Tegu on maitsetu ja lõhnatu kristalse ainega, mille sarnaneb välimuselt soola või suhkruga. Seda on kahte sorti – soolaste ja magusate roogade jaoks. See ei sisalda aga ei soola ega suhkrut ning nende maitset ei ole tootes ka tunda. Selle kasutamine on lihtne. Piisab sellest, kui te puistate sellega üle iga roa. Nende roogade tarbimisel pole tarvis seada endale mingeid piiranguid.

Nidora on loodud nii, et seda saaks kasutada peaaegu kõigi roogade puhul. Edu võti peitub aga selle järjekindlas kasutamises. Sellel, kes on harjunud toitu soola või suhkruga maitsestama, ei teki toote kasutamisega probleeme – see toimib samal põhimõttel.

Toote Nidora kasutamine


Edu võti peitub Nidora järjekindlas kasutamises, st tarbitavatele toiduainetele puistamises. Sellel, kes on harjunud toitu soola või suhkruga maitsestama, ei teki toote kasutamisega probleeme – see toimib samal põhimõttel. Toodet on kahte sorti – soolaste ja magusate roogade jaoks. Selle kasutamine on lihtne. Piisab sellest, kui puistata seda igale roale.

Nidora koostis

Nidora sisaldab järgmisi koostisosi: gluteenivaba maltodekstriini, mis pärineb näiteks maisist, nisust või kartulitest; mineraalsoola; köögiviljalehtedes, sibulas ja riisis leiduvat ränidioksiidi, kõigi rakuliste organismide koostisesse kuuluvat sojaletsitiini; looduslikke või tervisele kahjutuid kunstlikke lõhna- ja maitseaineid.

Kõik toidulisandid NIDORA® on USA toidu- ja ravimiamet ning Euroopa Ravimiagentuur tunnistanud ohutuks.

Täna on Nidora kampaania hind 38 EUR.

Neiule vastupidavust ning rõõmsat meelt.

Kommentaaride järjekord: Vanemad | Uuemad | Parimad