Rinnaoperatsioon, rasedus - meeletult hea toode hoida ära rindade pakitsust ja turset

Chicco Mamma Donna Antistress

Rinnaoperatsioon, rasedus - meeletult hea toode hoida ära rindade pakitsust ja turset

Autor: Reilika Nestor 12.01.2015 kell 00:00

Meieni on jõudnud kiitusi Chicco Mamma Donna toodetest.

Nimelt, kes valmistuvad ennast ette raseduseks, määrides ennem rasedust kui ka raseduse ajal erinevate Mamma Donna toodetega.

Samuti kasutavad naised ennem kui ka pärast rinnasuurendusoperatsiooni, määrides just rindadele mõeldud tooteid.

Rindadele mõeldud tooted võtavad pakitsuse.
Pinguldav kreem tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu. Kreemi koostisosadel on toniseeriv mõju, mis aitab muuta naha elastsemaks ja venimisele vastupidavamaks. Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud. Lõhnatu. Hüpoallergeeniline. Aktiivsed koostisained: mandliõli, riisiõli, vorstipuu- ja seebikoorepuuekstraktid.

Kasutusjuhend: kanna kreemi ringjate liigutustega hommikuti ja õhtuti vajalikele kehapiirkondadele (rinnad, kõht, puusad, reied).
Masseeri kreemi täieliku imendumiseni.

Spetsifikatsioon:
Ei tekita allergiat

Pinguldav rinnaseerum
tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu.
Seerumi koostisained toidavad ja niisutavad nahakudesid, aitades vältida venitusarmide teket raseduse ja rinnaga toitmise perioodil. Nahaga ülihästi kokkusobiv koostis. Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud. Lõhnatu. Hüpoallergeeniline. Aktiivsed koostisained: riisiõli, jojobaõli, vorsipuu-, seebikoorepuu- ja oliiviõliekstraktid.

Kasutusjuhend: kanna seerumit ringjate liigutustega rindadele nii hommikul kui ka õhtul.
Masseeri, kuni seerum on täielikult imendunud.

Rinnaga toitmise perioodil väldi seerumi sattumist rinnanibude piirkonda.

Venitusarme ennetav kreem tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu.
Kreemi koostisosadel on nahka elastseks muutev mõju. See toidab ja niisutab nahakudesid, aidates vältida venitusarmide teket. Nahaga ülihästi kokkusobiv koostis.* Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud.
Lõhnatu. Hüpoallergeeniline.** Aktiivsed koostisained: riisiõli, nisuiduõli. Kasutusjuhend: kanna kreemi ringjate liigutustega nii hommikul kui ka õhtul ravi või hoolitsust vajavatele piirkondadele (kõht, puusad, reied). Masseeri, kuni kreem on täielikult imendunud. - See more at: http://www.chicco.ee/productet/mammadonna-90/venitusarmeennetavkreem-240.html#sthash.K2wjsjcs.dpufVenitusarme ennetav kreem tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu.
Kreemi koostisosadel on nahka elastseks muutev mõju. See toidab ja niisutab nahakudesid, aidates vältida venitusarmide teket. Nahaga ülihästi kokkusobiv koostis.* Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud.
Lõhnatu. Hüpoallergeeniline.** Aktiivsed koostisained: riisiõli, nisuiduõli.

Kasutusjuhend: kanna kreemi ringjate liigutustega nii hommikul kui ka õhtul ravi või hoolitsust vajavatele piirkondadele (kõht, puusad, reied). Masseeri, kuni kreem on täielikult imendunud.
Venitusarme ennetav kreem tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu.
Kreemi koostisosadel on nahka elastseks muutev mõju. See toidab ja niisutab nahakudesid, aidates vältida venitusarmide teket. Nahaga ülihästi kokkusobiv koostis. Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud.
Lõhnatu. Hüpoallergeeniline.

Aktiivsed koostisained: riisiõli, nisuiduõli.

Kasutusjuhend: kanna kreemi ringjate liigutustega nii hommikul kui ka õhtul ravi või hoolitsust vajavatele piirkondadele (kõht, puusad, reied).
Masseeri, kuni kreem on täielikult imendunud.

Venitusarme raviv seerum tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu. Seerumi koostisosadel on nahka elastseks muutev mõju. See toidab ja niisutab nahakudesid, aidates vähendada venitusarme. Nahaga ülihästi kokkusobiv koostis.* Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud.
Lõhnatu. Hüpoallergeeniline.** Aktiivsed koostisained: riisiõli, tamanu õli. - See more at: http://www.chicco.ee/productet/mammadonna-90/venitusarmeravivseerum-241.html#sthash.TSuQIbSE.dpuf
Venitusarme raviv seerum tagab maksimaalselt hea enesetunde ning aitab säilitada Sinu naiselikku ilu. Seerumi koostisosadel on nahka elastseks muutev mõju. See toidab ja niisutab nahakudesid, aidates vähendada venitusarme. Nahaga ülihästi kokkusobiv koostis. Mikrobioloogiliselt ja dermatoloogiliselt testitud.
Lõhnatu. Hüpoallergeeniline.

Aktiivsed koostisained: riisiõli, tamanu õli.