Cellular Complex rakukompleksi tähendus

Cellular Complex rakukompleksi tähendus

Autor: Reilika Nestor 02.01.2015 kell 00:00

Ainult La Prairie ´i toodetes leiduv eksklusiivne Cellular Complex rakukompleks sisaldab vananemisvastaseid koostisaineid, mis annavad nahale tervise, elujõu ja üldise välimuse hüvanguks hädavajalikke toitaineid.

See toimib järgnevalt:
Noor nahk tervete, hästi funktsioneerivate rakkude töö tulemus. Aastet jooksul puutuvad naharakud pidevalt kokku sisemiste ja väliste stressifaktoritega, ealise vananemise ja tervisliku seisundi mõjuga. See põhjustab rakkude normaalse funktsioneerimise pidurdamise, mille tulemusel naharakkude elujõud ja uuenemisvõime kahaneb.

Eksklusiivne Cellular Complex rakukompleks tõstab naharakkude üldist kvaliteeti, millega kaasneb tugevam, pringim ja tihkem nahk. See annab energiasüsti naha uuenemisele ja toetab naha loomulikku kaitsesüsteemi. See toimib ka katalüsaatorina, maksimeerides kõigi muude kasulike koostisainete mõju kõigis La Prairie ´i toodetes, mille koostisse see kuulub.

Eksklusiivne Cellular Complex rakukompleks koosneb energiat andvatest, toitvatest ja pinguldavatest ainetest ning on koostiselt naha enda sarnane, mistõttu on nahal seda kerge vastu võtta, toetamaks naha loomulikke funktsioone.