Ära söö enam HOT DOG'i! SIIN ON PÕHJUSED MIKS! Eriti lastele!

Ära söö enam HOT DOG'i! SIIN ON PÕHJUSED MIKS! Eriti lastele!

Autor: Reilika Nestor 30.04.2016 kell 21:17


Väga paljud lapsed armastavad HOT DOG'i. See on kiire ja lihtne amps.


USC epidemioloog teatas vähiuuringute ajakirjas, et lapsed, kes söövad rohkem kui 12 HOT DOG'i kuus on 9 korda suurem risk haigestuda laste leukeemiasse. Samuti leiti uuringus, et need naised, kes lapseootel söövad palju HOT DOG'e, siis nende tulevasel lapsel võib esineda probleeme ajutegevuses.

3 erinevat uuringut on leidnud kinnitust, kus lapsed on suurel hulgal tarbinud lapsepõlves HOT DOG'e, seega tõenäosus suur, et nad võivad haigestuda vähki.

Samuti uurimused leidsid kinnitust, et need lapsevanemad, kes sõid noorena ning lapsepõlves palju HOT DOG'e, siis nende lapsed haigestusid leukeemiasse. See tuli välja Los Angelese uuringutes 1980 ning 1987.

Teadlased Savitz ja Sarusua leidsid, et need emad, kes tarbisid raseduse ajal HOT DOG'e, siis nende lastel oli suurem riski haigestuda ajukasvajasse.


Miks siis HOT DOG põhjustab vähki?

HOT DOG sisaldab nitriteid, mida kasutatakse peamiselt botulismiga võitlemiseks. Botulism on raske lihashalvatus. Küpsetamise ajal aga vabanevad kahjulikud ained, kus nitrid ühinevad amiinidega. Mõlemad on inimesele mürgised. Hot Dog- des pole mitte midagi tervislikku. Ei see sai, ega ka vorst. Kõik on puhas keemia ja tehis. Maitseained, maitsetugevdajad, kondimass, säilitusined jne.

Küpseta ise sai, tee ise vorst, nii on kõige tervislikum.

Tegelikkuses pole erilist vahet, kas süüa Hot Dog'e või hamburegereid. Mõlemad on täpselt ühe koostisega.