Alternatiivmeditsiini propageerijad leiti surnuna

Alternatiivmeditsiini propageerijad leiti surnuna

Autor: Reilika Nestor 31.03.2016 kell 21:29

Me kõik teame kui tulus äri on ravimite tootmine. Kui kallid on ravimis, eriti, mis puudutav kasvajaid ning HIV ja AIDS'i ravimeid. Viimased kuud on olnud intensiivsed ja hirmutavad just nende jaoks, kes on kulutanud aega, et välja töötada alternatiivseid meetodeid/ ravimeid, et aidata inimesi.  Nö tervendada endid looduslike vahenditega. Selle lühikese aja jooksul, on viis alternatiivmeditsiini arsti kas salapäraselt surnud või tahtlikult tapetud, ja veel viis on seletamatutel asjaoludel kadunud.

Vaba Mõtte Projekt hakkas teavitama nendest häirivatest sündmustest, kui Dr. Jeff Bradstreet, tuntud autism uurija Floridast, leiti 19. juunil kuulihaav rinnus. Vastavalt politsei poolt edastatud infole, oli kuulihaav hukkunu enda tekitatud, seega surma põhjuseks sai kohe kirja enesetapp.

Aga Bradstreet pere kahtlustab politsei kokkumängu ja seega soovib luua annetuse kogumiseks internetilehe eesmärgiga: "Leida vastused paljudele küsimustele, mis viivad Dr. Bradstreet surmani, sealhulgas täielik uurimine võimaliku politsei kokkumängu suhtes."

Ainult mõned päevad hiljem leiti Dr. Bruce Hedendal, DC Ph.D., Miami piirkonnas oma auto juures kokku vajununa. Mingit märki, mis võis põhjustada tema surma ei leitud. Täpsemalt on Hedendal'i surm isegi kahtlasem kui Bradstreet'i oma. Need, kes teda tundsid, teadsin, et ta oli väga heas vormis ja terve. Tegelikult oli ta osalenud sportlikul üritusel just samal päeval vahetult enne kui ta leiti surnuna.

Kas see on juhus, et arstidel oli eelnevalt tekkinud probleeme politseiga seoses alternatiivse ravi propageerimisega patsientide seas? Mõni nädal enne Bradstreet'i surma tegid tema kontoris läbiotsimise Toidu- ja Ravimiameti (FDA) uurijad.

Loe lähemalt: http://www.trueactivist.com/5-natural-health-doctors-found-murdered-with-5-more-missing-after-run-ins-with-the-feds/