Need 6 kodust asja rikuvad su tervist kõige enam!

Need 6 kodust asja rikuvad su tervist kõige enam!

Autor: Reilika Nestor 26.05.2016 kell 10:00

1. Õhuvärskendajad

Õhuvärskendajad paiskavad õhku palju keemilisi ühendeid ning toksiine. A Natural Resources Defense Council (NRDC) teaduslike uurimuste põhjal põhjustavad 13 erinevat majapidamises kasutusel olevat õhuvärskendajat tõsiseid terviseprobleeme, sealhulgas vähki. Samuti astmat. 2008 aastal Anne Steinemann of the University of Washington testitud õhuvärskendajad sisaldasid kõik kemikaale, toksiine ning ohtlikke aineid. Proovide selleasemel eeterlikke õlisid.

2. Küünlad

Vastavalt
U.S. Consumer Product Safety Commission (CPSC) uuringule 40% küünaldest, mis on müügil meie turul, sisaldavad samuti aineid, mis on inimesele ääretult ohtlikud. Seetõttu kasutavad tootjad parfüüme, et ära inimesed ei tunneks küünalt põletades tugevat keemia lõhna (plii). Täna on olemas müügil küünlad, mis on elektri/ patarei pealt töötavad. Mida rohkem tahma tuleb küünlast, seda kahjulikum on küünal. Puhkuge küünal nt ära ja siis näete kui palju suitsu tuleb.
 
3. Kunstitarbed

Mööblivärvid, liimid, akrüülvärvid sisaldavad aineid, mis on inimesele tugevad allergeenid, kahjustades lisaks veel õhu kaudu sisse hingates elundeid ning põhjustavad vähkkasvajate teket. Lapsed on eriti tundlikud nende liimide ning värvide suhtes. Lastel nõrgendab eriti immuunsust!

4. Šampoonid

Uskuge või mitte on šampoonid oma koostiselt väga mürgised ja inimesele väga kahjulikud. Mida naturaalsem šampoon, seda kallim. Kemikaalid imenduvad pesedes pead läbi peanaha.

5. Deodorandid

Samuti väga mürgised ning sisaldavad palju inimesele kahjulikke kemikaale. Need imenduvad naha kaudu ja mõjutavad meie organismi.

6. Duššikardinad

Platist duššikardinad on tõsiselt mürgised. Samuti sisaldavad kahjulikke kemikaale. Mida kuumena dušši all käite, seda rohkem paiskuvad kahjulikud ained õhku, mille hingate sisse.


See kõik põhjustab peavalu, pearinglust, meeleolu kõikumisi, tujutust, uimasust, loidust, tahtejõuetust jne jne jne.