Meist

Armas lugeja

Tere tulemast Femini.ee´sse, kus räägitakse kõigest, mis meile huvi pakub -mis maailmas toimub, ajaloost, ilunippidest, tervisest, tervislikust toitumisest, treeningutest, enda eest hoolitsemisest, kui ka meestest, naistest ja seksist, lastest ja kodust, hingemuredest, moest, reisimisest.

Meie soov on pakkuda Sulle parimat meelelahutust ja kasulikku infot. Seetõttu on meil väga hea meel, kui Sa ütled sõna sekka teemadel, mis Sind huvitavad ja annad meilegi teada, milline on Sinu arvamus nii Femini.ee´st kui kõigist muudest maailma asjadest.

Registreeri ennast Femini.ee´i ametlikuks kasutajaks ja saad küsida nõu ekspertidelt, kus vastavad Sinu küsimustele perearst, naistearst, lastearst, eratreener, meikar, kosmeetik ja psühholoog. Kui tahad rääkida oma hingemuredest või kuulda teiste naiste, meeste arvamusi ja soovitusi, siis võid postitada oma küsimusi suhtlusfoorumisse. Kui soovid abi toidu või asjade soetamise näol on just sulle mõeldud Aitame11 Foorum. Siia kogunevad inimesed, kes soovivad aidata, kui ka abivajajad. Õigusabi on toodud Teile võimalikult lähedale. Õigusabis on foorum, kus inimesed postitavad oma mure ning nõustajad vastavad või tasu eest saate väga asjakohast nõu.

Femini toimetus soovib parimat oma lugejatele ning toob Teieni vaid parimad uudised.